Ik wil GEEN nieuwe broek!
Een vrolijk, creatief en verrassend voorleesfeestje in de Louf
Tijdens de zomervakantie vond er een bijzonder kunstig voorleesfeestje plaats in de Louf. Kasthury van Bibliotheek Eemland en textielkunstenaar Susan sloegen de handen ineen om een verhaal tot leven te brengen. Dit deden ze niet alleen in woorden, maar ook in stof, draad en fantasie.
Het prentenboek Ik wil GEEN nieuwe broek! stond centraal. Een speels en herkenbaar verhaal over lievelingskleren, duurzaamheid en de magie van iets nieuws maken van iets ouds. Veel kinderen herkennen het gevoel: dat ene shirt dat eigenlijk te klein is, die broek met een gat erin, maar waar ze zó aan gehecht zijn.
Kasthury las het verhaal voor, waarna Susan de kinderen meenam in de wereld van textielkunst. Hoe kun je van oude kleding iets anders moois maken? Wat gebeurt er als je knipt, naait, versiert of herontdekt?


