Crowdfunding voor Natuurtuin Hoogland gestart door kinderwijkraad

De kinderwijkraad van Hoogland is in actie gekomen om bijen en andere dieren te redden.

 

Het werk op een stuk grond aan de Engweg is inmiddels begonnen. Er is al veel gebeurd in deze natuurtuin van de kinderwijkraad. Paden zijn aangelegd, er zijn honderden struiken geplant en gras en bloemen zijn ingezaaid. Dit alles met dank aan de gemeente Amersfoort en 033GROEN.

 

Maar we zijn er nog niet. We missen onder andere nog het vijf sterren bijenhotel, de chillplek voor egels en de zitjes voor bezoekers.

Daarom heeft de kinderwijkraad besloten om een crowdfunding te starten. Dat doen we via een vertrouwd platform: Voorjebuurt.nl

We hebben 10.000 euro nodig. Met jullie hulp gaat dat lukken!

 

Scan de QR code of klik op deze link:

 

Op de website van voorjebuurt staat welke beloning je voor een donatie krijgt, bijvoorbeeld zelfgebakken koekjes of een persoonlijke rondleiding. Voor bedrijven is er ook de mogelijkheid om met je bedrijfsnaam of logo op het informatiebord te komen staan!

 

We hopen echt heel erg dat we op jullie steun kunnen rekenen!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
LinkedIn